SzkoleniaOferty pracyRekrutacjeO nasKontakt
Formularz zgłoszenia

Wypełnij formularz Rekrutacji, Szkolenialub Usługi Consultingu

Jesli chcesz zlecić proces rekrutacyjny, szkoleniowy lub otrzymać ofertę wypełnij formularz. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Tobą.

Nasz system rekrutacji jest efektywny i przyjazny zarówno na naszych Klientów jak i Kandydatów.

Nasz system rekrutacji jest efektywny i przyjazny zarówno na naszych Klientów jak i Kandydatów.

726 280 872
info@daimley.pl

Formularz kontaktowy

Recruitment photo
Rekrutacje / Szkolenia

Poszukiwanie pracyjest jednym z najistotniejszych elementów życia dla większości ludzi.

Rekrutując Kandydatów, nasza firma przeprowadzi proces w sposób bezstresowy. Chcemy aby kandydat od początku poznawania potencjalnego nowego pracodawcy odczuwał chęć pracy u niego. Jest to element Employer Brandingu dzięki czemu nasi Klienci cieszą się dobrą opinią wśród kandydatów.

Od samego początku nasi Klienci są informowani, na jakim etapie znajduje się rekrutacja. Pozwala to na zminimalizowanie ryzyka biznesowego jakim jest brak wiedzy o postępach procesu i tym lepsze oszacowanie daty zatrudnienia idealnego Kandydata.

Szkolenie pracowników jest najistotniejszą kwestią w najlepszych przedsiębiorstwach na świecie. Dzięki szkoleniom i wyniesionym z nich umiejętnościom i wiedzy, pracownicy osiągają przewagę nad konkurencją i są w stanie realizować stawiane przed nimi cele. Właśnie dlatego Daimley Polska stawia na warsztaty szkoleniowe, podczas których uczy praktycznych zastosowań przekazywanej wiedzy.

Copyright © 2023 Daimley Polska.

Oznaczenie finansowania UE
Regulamin i polityka prywatności